lekcje tenisa Kraków, nauka tenisa Kraków

Lekcje tenisa dla amatorów i profesjonalistów

Uprawianie sportu to teraz jeden z najczęstszych sposobów na spędzanie wolnego popołudnia. Popularne stały się szczególnie lekcje tenisa, które znakomicie wspomagają formę i chronią przed chorobami. Sprawdźmy jakie pożytki przynosi ta dyscyplina sportu.

Popraw siłę organizmu na lekcjach tenisa

Częste ćwiczenia tej dyscypliny przede wszystkim wyrzeźbią całe ciało i zapewnią redukcję zbędnych kilogramów. Kolejnym atutem jest wzmocnienie zwrotności ciała i ogólnej sprawności organizmu. Warto nadmienić, że profesjonalne lekcje tenisa dedykowane są nie tylko dla młodzieży, ale także dla dzieci. Gdy chcemy na poważnie zaangażować swoje dziecko w treningi, należy posłać je od najmłodszych lat do tzw. przedszkola treningowego. Dzięki temu nasze dziecko szybko zacznie zwyciężać rozmaite turnieje na korcie.

Lekcje tenisa – gdzie się kształcić

Szkoły tenisa wyszkolą nie tylko małych mistrzów rakiety. Również osoby starsze mogą triumfować na korcie. Należy tylko przyjść na pierwsze spotkanie z nauczycielem, który nauczy nas podstawowych chwytów oraz pokaże w jaki sposób serwować. Najpopularniejsze lekcje tenisa organizowane są w ośrodkach w Krakowie i Toruniu, gdzie od lat kształceni są przyszli mistrzowie. Tak naprawdę nie liczy się stopień zaawansowania, ale dobre chęci i nasza wola zwycięstwa. Kiedy ćwiczymy jako amatorzy, skupmy się na emocjach wynikających z poszczególnych setów.

Lokalizacja firmy:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]