wyprawy w góry, wyprawy górskie

Nie tylko Tatry – kto organizuje wyprawy w góry?

Kochasz ekstremalne dyscypliny sportu i kop adrenaliny? Jeśli jesteś wymagającym turystą, który docenia rzetelnie opracowane i bezpieczne eskapady pod okiem wykwalifikowanych przewodników, sprawdź wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – również dla średniozaawansowanych turystów

Exploruj.pl planuje trekkingi, które prowadzą na szczyty niemal wszystkich kontynentów. Oferta skierowana jest do pasjonatów górskiej turystyki, zarówno zakładów pracy, jak i osób prywatnych, które kochają dynamiczne spędzanie wolnego czasu i zdobyły już pewne doświadczenie w tego rodzaju wycieczkach. By wziąć udział w wyprawie niezbędny jest dobry stan zdrowia, a także wysoka sprawność fizyczna. Planowane przez nas wyprawy w góry można podzielić na trzy warianty o odmiennym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające oraz bardzo wymagające. Wariant umiarkowany to oferta dla podróżnych sprawnych fizycznie, które uczestniczyły już w wyprawach na szczyty gór leżących wyżej niż 4 km nad poziomem morza. Najwyższym poziomem trudności charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, które rekomenduje się osobom o sporej wytrzymałości i szerokich umiejętnościach.

Dlaczego warto postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają intensywne przeżycia. Umożliwiają przy tym urzeczywistnienie marzeń i sprawdzenie się w ciężkich okolicznościach. Exploruj.pl korzysta z zawodowych liderów i przewodników znających na wskroś specyfikę górskiego obszaru, ale też entuzjastycznie dzielących się posiadanym doświadczeniem z uczestnikami wyprawy. Są oni także w stanie zmniejszyć ewentualne zagrożenie w skomplikowanych wypadkach. W ofercie Exploruj.pl znajdziesz wyprawy między innymi w Andy, Himalaje czy na pasmo Pirin.

Lokalizacja firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]