Chcesz zwiedzić ciekawe miejsca w Małopolsce? Koniecznie sprawdź ten portal!

Zajrzyj tu po więcej szczegółów o najpiękniejszych miejscach w Małopolsce.

Choć Małopolska to jedno z mniejszych województw w naszym kraju, ma ono mnóstwo do zaoferowania zarówno przyjezdnym zza granicy, jak i z innych regionów kraju. Dzieje się tu wiele, więc często z trudem można odnaleźć się w zalewie informacji o godnych odwiedzenia zabytkach oraz zbliżających się wydarzeniach kulturalnych bądź sportowych w Małopolsce.

Gdzie szukać kompleksowych informacji o atrakcyjnych miejscach w Małopolsce?

By zaprezentować wszystkim ciekawe miejsca turystyczne tego województwa, stworzono serwis visitmalopolska.pl. Znajdziesz tu wiedzę nie tylko o najciekawszych zabytkach oraz miejscach w tym województwie, ale też o wystawach i imprezach kulturalnych, folklorystycznych czy sportowych planowanych na jego terenie. Portal prowadzi Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego w ramach projektu Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. W czym pomoże witryna? Osoby planujące pobyt w Małopolsce o razu na stronie głównej spostrzegą mapę, na której szybko odszukają kempingi, pensjonaty i hotele, muzea i zabytki oraz Centra Informacji Turystycznej położone w miejscowościach Małopolski. Strona pomaga zorganizować wizytę na południu Polski też pod kątem logistycznym, oferując informacje zarówno o dworcach i lotniskach, jak i o wypożyczalniach aut i parkingach. Dodatkowo dla tych, którzy z różnorodnych przyczyn nie mogą odwiedzić Małopolski osobiście, serwis przygotował wirtualne spacery prezentujące między innymi czar regionalnego folkloru, regiony agroturystyczne oraz zamek na Wawelu.

Spis konsulatów i proste rozmówki – ważne informacje dla turystów z zagranicy

Visitmalopolska.pl nie zaniedbuje też zagranicznych przyjezdnych, którzy ochoczo zjeżdżają do Krakowa, Zakopanego czy pozostałych południowych miejscowości. Informacje znajdujące się na stronie dostępne są w związku z tym w języku angielskim, ale także w między innymi w języku niemieckim, francuskim, włoskim oraz hiszpańskim. Niesłychanie wartościowa dla obcokrajowców jest także sekcja Rozmówki, w której poznają popularne słowa i zwroty, które umożliwią im porozumieć się z Polakami w rozmaitych sytuacjach, które mogą się im przydarzyć w czasie wizyty w Polsce. podróżnicy z zagranicy znajdą tu spis ambasad oraz konsulatów zlokalizowanych na obszarze województwa małopolskiego.

Lokalizacja firmy:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego