Zestaw RAM Vitberg+ – nie tylko dla sportowców

Wszystko o Vitberg opinie

Nieważne czy jesteś gospodynią domową czy wyczynowym sportowcem, z pewnością zestaw RAM Vitberg+ może przyczynić się do podniesienia jakości Twojego życia. Zobacz z nami miejsce, gdzie wytwarzane są moduły do terapii wibracyjnej nowosądeckiej firmy Vitberg.

Aparaty firmy Vitberg – poznaj opinię MŚ w kickboxingu

Bądź towarzyszem Pani Bogusławy oraz Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego w trakcie ich pobytu w siedzibie firmy Vitberg i zobacz, jak pomogły im zestawy do terapii wibracjami tej marki. Regeneracja organizmu po wyczerpujących treningach, bolące biodro, spowolniony metabolizm czy stres – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały zaprojektowane urządzenia do masażu wibracyjnego.

Vitberg – kilka słów o producencie

Firma Vitberg to polski producent modułów do wibroterapii, która w wyniku długoletnich badań nad tą dziedziną stworzyła autorski produkt – modułowy Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Urządzenia są montowane w 100% w Nowym Sączu, z komponentów polskiej produkcji, a wszelkie ich części składane są ręcznie. Vitberg kładzie nacisk na skrupulatną kontrolę jakości, z tego powodu przed dopuszczeniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie testowane. Z myślą o swoich pacjentach, ponieważ tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg nieprzerwanie rozwija oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad aparatami i zagadnieniami zwiazanymi z wibroterapią.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]