Vitberg – zobacz film o powstaniu firmy i procesie produkcji

Potrzebujesz szczegółowych wiadomości dotyczących marki Vitberg? Zajrzyj na youtube.com/watch?v=GF0us5HqY-8

Dowiedz się jak wygląda produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ w Nowym Sączu. Firma Vitberg, która od ponad dwudziestu lat zajmuje się wyrobem sprzętu do wibroterapii, zaprasza do swojego zakładu na kanale YouTube.

Lata badań w jednym zestawie firmy Vitberg

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to urządzenie do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, mające na celu poprawę jakości życia pacjentów cierpiących na najróżniejsze dolegliwości. Kompletny aparat jest złożony z sześciu części aktywnych i dwóch nieaktywnych, co umożliwia poddanie całego ciała wibroterapii. Dzięki segmentacji aparatu na pojedyncze moduły można swobodnie dokładać do modułu bazowego potrzebne nam elementy masujące tak, aby dopasować zestaw do potrzeb konkretnego pacjenta.

Vitberg – najwyższa jakość i troska o szczegóły

Do składu urządzeń marki Vitberg wykorzystywane są wyłącznie certyfikowane elementy, w większości dostarczane od rodzimych wytwórców. Obicie uszyte jest z łatwej do dezynfekcji skóry ekologicznej. Do produkcji Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ wykorzystuje się innowacyjne maszyny najwyższej jakości. Wszystkie moduły, jak również ich elementy elektroniczne sterowania, są ręcznie składane, a potem dokładnie testowane przed skierowaniem do kupującego.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]