Urządzenia Vitberg – wibroterapia lecznicza i profilaktyczna

Po więcej informacji o Vitberg opinie skieruj się tutaj

Czym jest wibroterapia i jaki ma wpływ na poprawę zdrowia człowieka? Czy pomaga leczyć niektóre schorzenia? Czy można kupić urządzenia do terapii wibracjami dla prywatnego użytku? Odpowiedzi znajdziesz na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia lecznicza i profilaktyczna, polegająca na stymulacji pracy mięśni poprzez skierowanie przez odpowiednie urządzenie bodźca mechanicznego. Terapii wibracjami można poddać całe ciało lub skupić się na jednej jego części. Korzystanie z wibroterapii polecają lekarze medycyny sportowej, rehabilitanci i fizjoterapeuci.

Wibroterapia podnosi sprawność organizmu na różny sposób: usprawnia krążenie limfatyczne, poprawia perystaltykę jelit, pomaga w leczeniu dolegliwości urologicznych, jak również może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc odchudzanie. Drgania przyrządów do terapii wibracyjnej poprawiają krążenie w kończynach dolnych, ułatwiają relaksację pacjenta, uspokajają i niwelują stres, jak również wspomagają przepływ limfy i krwi, co wykorzystuje się w zapobieganiu objawów miażdżycy oraz zawału serca.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – zestaw do wibroterapii rodzimej produkcji

Zainteresowanie terapią wibracjami wzrasta z roku na rok, jednakże pacjenci pragną używać urządzeń do wibroterapii także prywatnie, w zaciszu swojego domu. Dla nich właśnie kierowana jest propozycja polskiej firmy Vitberg, produkującej Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Zainteresowanym wibroterapią firma Vitberg oferuje możliwość sprawdzenia swoich urządzeń w sieci poradni, rozsianych na terenie całej Polski.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]