Vitberg, Vitberg opinie

Urządzenia marki Vitberg – polski wkład w wibroterapię

Z każdym rokiem wibroterapia znajduje uznanie w coraz to nowych dziedzinach:rehabilitacji, sporcie wyczynowym czy kosmetologii. Mało kto jednak ma świadomość, iż w to właśnie w Polsce wytwarzane są aparaty do wibroterapii, służące zarówno przeciętnemu Kowalskiemu, jak i fizjoterapeutom, sportowcom i lekarzom.

Vitberg – urządzenia do wibroterapii polskiego producenta

Urządzenie RAM Vitberg+ produkuje się w fabryce w Nowym Sączu. Produkcja składa się z kilku działów, m.in. z: montowni, wykrawalni, działu elektroniki i szwalni. Zaprojektowanie aparatu trwało kilka lat. Moduły Vitberg są ręcznie składane, a poszczególne ich części poddaje się wielu testom. Okrycie modułów szyte jest ze skóry ekologicznej, stosowanej w przychodniach i szpitalach, ponieważ jest wytrzymała i łatwo ją dezynfekować.

Zestaw RAM Vitberg+ – do domu i do profesjonalnej kliniki

Z aparatów marki Vitberg, które składają się z urządzenia bazowego, pięciu modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, można używać zarówno we własnym domu, jak i w klinikach i poradniach rehabilitacyjnych. Odpowiadając na potrzeby profesjonalnych gabinetów, firma Vitberg włączyła do oferty produkcję kozetek oraz foteli, których celem jest poprawne ułożenie pacjenta podczas zabiegów wibroterapii.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]