Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia portalu „ABC Zdrowie”

Więcej na temat marki Vitberg na http://bit.ly/2QEVvd0

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego zestawu do terapii wibracjami marki Vitberg, którego podjęła się redaktorka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie redaktorki serwisu „ABC Zdrowie”

Sprawdzono działanie pełnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, składającego się z sześciu aktywnych modułów oraz elementów dodatkowych sprawiających, że korzystanie z urządzenia jest wygodniejsze. W aparacie częstotliwość wibracji jest regulowania – dostępne są cztery poziomy, z czego najwyższy służy do treningu sportowego. Moduł bazowy pozwala na przeprowadzenie zabiegów na łydkach, odcinku lędźwiowym kręgosłupa i stopach. Jeżeli zechcemy poszerzyć działanie urządzenia i dostosować je do indywidualnych preferencji, konieczne jest dokupienie modułu: Nogi, Kolana, Szyja, Biodra lub Metabolizm. Z pomocą tych modułów można skutecznie uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, łagodzić drętwienie karku, przeciwdziałać migrenom, zapobiegać bólom kolan i łydek, jak również wspomagać proces odchudzania.

Rehabilitacja z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają pół godziny i mogą być wykonywane w domach opieki oraz profesjonalnych gabinetach, jednak pozwalają przede wszystkim na korzystanie z nich w zaciszu własnego mieszkaniu.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]