Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia autora bloga „Polaku lecz się sam”

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o marce Vitberg, znajdziesz na http://tinyurl.com/y7r68qpo

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, którego podjął się autor bloga „Polaku lecz się sam”. Recenzja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Szyja została opracowana po miesięcznym okresie korzystania z modułu.

Vitberg – recenzja redaktora serwisu „Polaku lecz się sam”

Autor testujący Moduł Szyja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ podkreśla, iż zaledwie po kilku zabiegach zmniejszyła się u niego częstotliwość bólu odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez wielogodzinną pracę przed komputerem. Dodatkowo korzystanie z programu relaksacyjnego poprawiło również sen autora recenzji, dzięki odprężeniu ciała i niwelacji napięcia mięśni.

Blogger „Polaku lecz się sam” podkreśla, iż przy korzystaniu z urządzeń do masażu wibracyjnego marki Vitberg istotna jest cykliczność zabiegów, gdyż wtedy efekty wibroterapii odczuwa się wcześniej. Za zestawem RAM Vitberg+ przemawia także łatwość instalacji, wysoka jakość wykonania, jego estetyka oraz fakt, że jest to dzieło polskiej marki. Osobom rozważającym zakup pełnego zestawu (bądź wyłącznie niektórych jego części) rekomenduje się sprawdzenie mat masujących w poradniach Vitberg działających na terenie całej Polski.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]