Recenzja urządzeń marki Vitberg – opinie portalu „Kto Cię wyleczy”

Vitberg opinie. Dowiedz się więcej na https://ktociewyleczy.pl/wiedza/leczenie/terapie-naturalne/6174-opinie-o-vitberg-wibroterapia-zmniejszyla-u-mnie-bol-kregoslupa

Czy terapia wibracjami jest w stanie pomóc osobom cierpią na ból kręgosłupa będącym skutkiem pracy przed komputerem? Zapoznaj się z opinią redaktorki serwisu „Kto Cię wyleczy” o aparacie do wibroterapii marki Vitberg.

Zestaw RAM Vitberg+ – konkurencja dla przeciwbólówek?

Kiedy pracujemy w pozycji siedzącej z czasem odczuwamy odrętwienie szyi i ramion, bóle dolnego odcinka kręgosłupa czy uczucie ciężkości w nogach. Spowodowane jest to brakiem odpowiedniej ilości ruchu, gdyż niedostatek czasu często staje się przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt u masażysty. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można jednak efektywnie rozmasować te elementy ciała, w których ból staje się uciążliwy. Moduły zestawu do wibroterapii firmy Vitberg – zależnie od naszej potrzeby – wprawią w wibracje kolana, plecy, biodra, nogi lub szyję. Wibroterapia nie tylko pomaga zniwelować ból, ale też relaksuje, co owocuje mocniejszym snem i obniżeniem poziomu stresu. Ponadto, Vitberg opracował moduł Metabolizm wspomagający odchudzanie.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ składa się z modułu bazowego i pięciu dodatkowych modułów stymulujących. Podział na moduły jest istotną cechą urządzeń marki Vitberg: można zakupić pełen zestaw wszystkich elementów albo dobrać tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]