Psycholog w UK – kiedy może pomóc?

Uzyskaj pomoc polskiego psychologa Coventry na psychoterapia-uk.pl.

Po wejściu naszego kraju do Unii Europejskiej oraz otwarciu obcych rynków pracy na naszych obywateli, Polacy z chęcią poczęli emigrować na Wyspy. Dzisiaj powodu Brexitu zjawisko emigracji praktycznie rzecz biorąc zanikło, lecz ciągle nie brakuje ludzi skorych do pracy czy rozpoczęcia studiów właśnie na Wyspach. Nierzadko jednak pobyt w Wielkiej Brytanii wywołuje ogrom kłopotów, z którymi ciężko jest się uporać bez pomocy profesjonalisty niezwykle.

Polski psycholog w UK – z jakiego typu problemami się upora?

Pobyt na Wyspach i związana z tym rozłąka z rodziną, a także zatrudnienie na terenie obcego kraju, rodzą cały szereg komplikacji, którym niezwykle ciężko jest sprostać. Separacja z rodziną nierzadko wywołuje ogromną sytuację stresową. Ponadto w wielu wypadkach dochodzą także kłopoty ze znalezieniem etatu czy nawiązaniem przyjaźni ze współpracownikami. Brak opanowania języka, który ciągle jest dość często spotykany, powoduje, że w krótkim czasie dochodzi do odizolowania się od znajomych z pracy. A od tego już tylko mały krok do poważnych wahań nastroju lub zwiększenia liczby zachowań o charakterze agresywnym. Nad odruchami tego typu niezwykle ciężko jest zapanować samodzielnie. W związku z tym nie wolno obawiać się korzystania ze wsparcia specjalisty. Rozmowa z psychologiem jest najlepszym rozwiązaniem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak wygląda rozmowa?

Każda rozmowa z psychologiem ma miejsce w komfortowej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie trzeba bać się, że historie , które zostały opowiedziane podczas sesji będą powierzone komuś innemu. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy , a zwolnić z niej ma prawo jedynie sąd. Psycholog to osoba, przed którą nie należy skrywać kłopotów oraz słabości – jego rolą jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Specjalista ten uczy, jak radzić sobie ze stresującymi wydarzeniami, jak również pokazuje po czym nazywać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Sesja prowadzona jest w języku polskim, dzięki czemu przebiega sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba zgłaszająca się z problemem nie musi wszak zastanawiać się, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama dobrze pojmie to, co powie do niej psycholog.

Lokalizacja firmy:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339