Opinia redaktora bloga „Testy outdoorowe” o zestawie RAM Vitberg+

Kliknij tu po więcej informacji o Vitberg opinie

Wibroterapia, czyli oddziaływanie na organizm człowieka drganiami o różnej intensywności, pozwala wyraźnie podnieść komfort życia osób cierpiących z powodu bólu nóg, szyi oraz kręgosłupa. Urządzenia masujące rodzimej firmy Vitberg opracowano z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o użytkownikach domowych.

Urządzenia Vitberg – konstrukcja i działanie

Aparat do wibroterapii RAM Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, który złożony jest z modułu bazowego (koniecznego do uruchomienia całości zestawu), 5 modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, służących do ułożenia ciała w wygodnej pozycji w trakcie zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na efektywny masaż kręgosłupa i nóg, a także będzie służył do walki z objawami stresu i do relaksacji.

Urządzenie wykonane jest z niezwykłą starannością i wygląda estetycznie. Wykorzystane materiały i komponenty w większości są produkowane w Polsce. Podłączenie i uruchomienie dodatkowych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki poręcznemu pilotowi możemy wybrać właściwy poziom natężenia drgań. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ przyda się zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]