Historia urządzeń do wibroterapii marki Vitberg

Szukasz informacji o marce Vitberg? Dobrze trafiłeś!

Przeczytaj wywiad serwisu „INN:Poland” z twórcą marki Vitberg, która specjalizuje się w produkcji urządzeń do wibroterapii RAM Vitberg+. Serwis przedstawił ewolucję firmy, która zainteresowała się tematem terapii wibracjami 25 lat temu i odtąd wciąż ulepsza swoją ofertę.

Urządzenia firmy Vitberg – opinie pacjentów są najistotniejsze

Wibroterapia znana jest w medycynie od ponad wieku, natomiast intensywne badania nad tym sposobem profilaktyki prowadzone są niespełna od czterech dekad. Wibroterapia może stać się alternatywą dla popularnych przeciwbólówek, które być może szybko pomagają, jednak mają doraźne działania i są chemiczną ingerencją w organizm człowieka. Firma Vitberg wyprodukowała już ponad ćwierć miliona aparatów, które są przychylnie oceniane przez klientów. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+ można stosować do rehabilitacji sportowców, są jednak też przeznaczone do prowadzenia terapii w domu.

Firma Vitberg prowadzi 52 placówki na terenie Polski, gdzie możliwe jest wypróbowanie urządzenia i przekonanie się o jego skuteczności. Co 3 odwiedzający Poradnię Vitberg wyraża chęć posiadania takiego zestawu na własność. Z myślą o nich firma Vitberg nieprzerwanie pracuje nad rozwojem swoich produktów.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]