30 dni testu zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia wortalu „Uroda i Zdrowie”

Więcej szczegółów o Vitberg opinie znajdziesz tutaj

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, który przeprowadzili redaktorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Recenzję systemu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm przygotowano po miesiącu użytkowania maty masującej.

Vitberg – recenzja autorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Urządzenie marki Vitberg jest łatwe do uruchomienia. Zaledwie w kilka sekund po podłączeniu poszczególnych modułów do części bazowej można rozpocząć masaż wibracyjny obszaru śródbrzusza, nadbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Wibracje wpływają stymulująco na jelita. Vitberg stworzył także moduł Biodra, który poddaje wibracjom m.in. mięśnie pośladkowe oraz mięśnie czworogłowe i dwugłowe uda. Częstotliwość drgań modułów regulowana jest za pomocą pilota. Już po kilku dniach korzystania z modułu Metabolizm redaktorka Urody i Zdrowia spostrzegła u siebie stymulację procesów przemiany materii, a w efekcie – po zakończeniu 30-dniowego testu – utratę wagi.

System RAM Vitberg+, z którego można korzystać również przy chorobach mięśni, układu kostno-stawowego oraz do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w licznych punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie kraju.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]