Warsztaty kulinarne dla dzieci uczą poprzez świetną zabawę

Jesteś zainteresowany najkorzystniejszą ofertą kursu gotowania dla dzieci? Nie wahaj się! Skieruj się na warsztatqulinarny.pl.

Dzieci lubią brać udział w gotowaniu – dekorować ciasta bądź podawać i wybierać składniki. Chcesz wykorzystać zapał kulinarny swojej pociechy? Poznaj warsztaty kulinarne dla dzieci. Z tego wpisu dowiesz się, jak wyglądają takie zajęcia.

Kurs gotowania dla dzieci uczy młodych kucharzy samodzielności

Warsztaty kulinarne dla dzieci są przeznaczone dla maluchów w przedziale wiekowym od 6-10 lat. W czasie kursu dzieci nie tylko zyskują pożyteczne umiejętności, ale także uczą się samodzielności oraz rozwijają swoją kreatywność. A po prostu doskonale się bawią. Łączenie niecodziennych smaków, opanowywanie nieskomplikowanych przepisów oraz dobieranie i mieszanie składników – całość sprawia, że dzieci chętnie gotują i i zachowują się bardziej świadomie w kuchni. Dzieci poznają również zasady, jakie należy stosować w kuchni, co pozytywnie podnosi ich bezpieczeństwo podczas gotowania. W warsztatach uczestniczą również rodzice, w związku z tym jest to wspaniała sposobność do spędzenia kilku godzin wspólnie z dzieckiem. Rodzice mogą obserwować kulinarne wysiłki swoich dzieci, a następnie poczęstować się tym, co przygotowały.

Warsztaty kulinarne dla dzieci z wykwalifikowanym szefem kuchni

Spotkania organizowane są w Krakowie i prowadzone są przez 3 godziny zegarowe. W czasie warsztatów dzieci przyrządzają danie główne i deser. Młodzi entuzjaści sztuki gotowania mogą wybrać przysmaki kuchni włoskiej – przygotować wyborny makaron na słono lub słodko, albo spróbować swoich sił w pieczeniu aromatycznej, ozdobionej świeżymi dodatkami tradycyjnej pizzy. W trakcie kursu grupa przygotowuje również pyszny deser – mus z mascarpone i polewą owocową. Lekcja poprzez zabawę to doskonała metoda za gospodarowanie wolnego czasu, a własnoręczne przygotowywanie ulubionych posiłków przynosi pociechom wiele satysfakcji. Nawet bardzo nieposłuszne dziecko będzie z pasją przykładać się do dekorowania tortu bądź pieczenia doskonałej pizzy. Warsztaty kulinarne dla dzieci są prowadzone przez zawodowego szefa kuchni, który posiada wieloletnie doświadczenie oraz doskonałe nastawienie do dzieci.

Lokalizacja firmy:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]