Jak nauczyć się modelowania w Blenderze? Zapisz się na kurs

Kurs modelowania 3D - ta niezwykła oferta Was pozytywnie zaskoczy.

Świat grafiki bez ustanku się rozwija i coraz częściej artyści odchodzą od dotychczasowych technik preferując wykonywanie swoich dzieł wyłącznie cyfrowo. Dostępne oprogramowanie graficzne daje twórcom nie tylko wolność wykonywania dzieł 2D, ale też modelowania obiektów 3D. Rozpoczęcie nauki modelowania 3D nie wiąże się już znacznymi kosztami – można po prostu pobrać program Blender, który daje szerokie możliwości tworzenia animacji i obrazów 3D, a który jednocześnie jest w pełni bezpłatny.

Nauka Blender 3D najlepiej pod okiem doświadczonego nauczyciela

Obsługi każdej aplikacji można nauczyć się samemu, niemniej jednak proces ten ciągnie się wówczas dłużej i często jest niesłychanie męczący. Z tej przyczyny uczestnictwo w kursie modelowania 3D przyniesie dużo korzyści głównie osobom, które dopiero poznają Blender. Zaznajamianie się z kolejnymi funkcjami oraz narzędziami bądź nakładanie różnorodnych tekstur i efektów na modelowany obiekt przebiegnie łatwiej, jeśli odbywać się będzie pod okiem doświadczonego instruktora. Pedagog na bieżąco dokonuje korekty projektów wykonywanych przez kursanta zwracając uwagę na detale, które wymagają poprawy i sugerując ku temu trafne rozwiązania. Jak w przypadku każdego kursu dobrze jest, by odbywał się on w jak najmniejszych grupach, co pozwoli pedagogowi na poświęcenie każdemu kursantowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność doceniana w świecie gier komputerowych i projektowania

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest współcześnie zdolnością pożądaną i docenianą głównie w świecie projektowania, filmu i gier komputerowych. Znajomość programu Blender 3D daje zatem mnóstwo perspektyw zawodowych. W czasie kursu tworzy się pierwsze profesjonalne prace, które potem można bez obaw dołączyć do swojego portfolio. Nie znaczy to jednakże, iż kursy modelowania 3D kierowane są wyłącznie do osób, które chcą pracować zawodowo np. w animacji i wiążą z tym swoją przyszłość zawodową. Wielu uczestników tego typu warsztatów to po prostu artyści oraz miłośnicy animacji, którzy pragną znaleźć nowe drogi wyrażania siebie lub rozwinąć swoje dotychczasowe umiejętności.

Lokalizacja firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]