Automatyczna księgowanie przelewów usprawni procesy w firmie

Więcej na temat automatycznej windykacji należności na flobo.io.

Przedsiębiorcy bezustannie poszukują narzędzi, które pomogą im w łatwy sposób obniżyć koszty działalności, a równocześnie ograniczyć czas przeznaczany na wykonywanie pomniejszych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale również automatyzuje windykację zaległych należności.

Jak działa Flobo – aplikacja do automatycznej obsługi należności

Automatyczne księgowanie faktur za pośrednictwem Flobo możliwe jest dzięki połączeniu tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz programem fakturowym firmy. Flobo zbiera dane o wydanych fakturach, a potem monitoruje czy pojawiły się przelewy od klientów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, umożliwia aplikacji odróżnienie poszczególnych płatników, bo każdy z nich posiada nadany niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który wpłaca opłaty. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy męczący obowiązek ręcznego księgowania wpłat, co pozwala mu skupić się na realizowaniu pozostałych ważnych dla powodzenia firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności spełni oczekiwania nie tylko ogromnych podmiotów, ale też i tych mniejszych, które w ciągu miesiąca wystawiają tylko 100 dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną przydatną funkcją, niezwykle pomocną tym właścicielom firm, którzy regularnie borykają się z nieterminowymi kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji należności.

W jakich firmach przyda się Flobo – aplikacja do automatycznej obsługi należności

Nie jesteś pewny czy robot Flobo to korzystna usługa dla Twojej firmy? Flobo proponuje kilka modeli automatyzacji procesów obsługi należności, z których możesz wybrać tę, która najlepiej zaspokoi Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bezbłędnie obsługuje przelewy z tytułu abonamentów, dlatego bardzo dobrze sprawdzi się w szkołach językowych czy prywatnych, a więc wszędzie tam, gdzie opłaca się czesne. Z Flobo skorzystać mogą także pensjonaty, hotele, a nawet biura podróży – aplikacja obsłuży płatności od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i realizowane w ustalonych transzach. A co z firmami świadczącym przeróżne usługi? Jeśli firma za wykonanie usługi pobiera wcześniejszej płatności, Flobo będzie nadzorować przelewy do klientów i nadawać dalszy bieg jedynie opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]