Usługi prawne. W jakich sprawach pomoże kancelaria prawna

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. jako zespół prawników – aplikantów radcowskich i radców prawnych – udziela Klientom kompleksową pomoc prawną z rozlicznych dziedzin prawa, specjalizując się w głównej mierze w prawie pracy, prawie rodzinnym i prawie cywilnym. Oferujemy usługi prawne zarówno pozaprocesowe, jak i procesowe, dla osób fizycznych i podmiotów prawa handlowego. Świadcząc pomoc prawną wykorzystujemy szerokie doświadczenie zdobyte przez wiele lat wykonywania praktyki zawodowej.

Obsługa prawna osób prywatnych

Osoby prywatne pojawiają się u naszych prawników z problemami prawnymi dotyczącymi rozwodów, alimentów i kontaktów. Współdziałanie w takich sprawach polega głównie na poznaniu sytuacji osoby korzystającej z pomocy prawnej oraz dopasowanie do jej indywidualnych potrzeb odpowiedniego rozwiązania prawnego. Przygotowujemy Klienta do sporów sądowych i reprezentujemy go w postępowaniu, jednakże w zależności od stanu faktycznego proponujemy także pozasądowe rozwiązania mediacyjne czy ugodowe, które mogą mieć wpływ na szybsze zakończenie sprawy oraz obniżą koszty obsługi prawnej. Osoby fizyczne zgłaszają się do nas po poradę prawną też w sprawach dotyczących prawa spadkowego. Nasza kancelaria uczestniczy w przygotowywaniu projektów testamentów biorąc pod uwagę wolę Klienta, a także świadczy porady prawne w już rozpoczętych postępowaniach spadkowych.

Porady prawne dla firm i spółek

Ponadto, nasi prawnicy zajmują się doradztwem prawnym dla firm i spółek. Staramy się sprostać oczekiwaniom Klientów, oferujemy zatem kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych. W ramach współpracy prowadzimy doradztwo dla podejmowanych przez nich działań, oferujemy porady prawne z obszaru praw pracowniczych, prawa administracyjnego, prawa podatkowego czy prawa handlowego. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie, będące rezultatem współpracy z rozmaitymi podmiotami, staramy się do każdego Klienta podchodzić indywidualnie, znajdując odpowiednie rozstrzygnięcia prawne, również w jednostkowych sprawach.