Prawo pracy w Krakowie – kancelaria radców prawnych

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. posiada długoletnie doświadczenie w sferze prawa pracy, tak od strony pracownika, jak i pracodawcy. Nasza działalność skupia się nie tylko na prowadzeniu spraw sądowych, ale także na doradztwie w zakresie bieżącego stosowania prawa pracy.

Prawo pracy – rola kancelarii radcy prawnego

Reprezentując Pracodawców, na co dzień pomagamy im w tworzeniu wszelkiego rodzaju dokumentacji na etapie nawiązania stosunku pracy, jego kontynuacji oraz rozwiązania. Świadczona przez nas pomoc prawna ma za zadanie nie tylko przeprowadzić naszych Klientów przez te stadia, ale również uchronić ich przed sprawami sądowymi z zatrudnionymi. Zdajemy sobie sprawę, iż wraz z rozkwitem firmy, postępowanie zgodnie z prawem pracy staje się większym wyzwaniem. Dlatego też naszym priorytetem jest działanie w dyskretny sposób, dzięki czemu Klient może skupić się na kierowaniu biznesem, a nie na zawiłościach prawnych.

Prawo pracy – kancelaria prawna jako pełnomocnik Pracownika

Równie często podejmujemy się roli pełnomocnika Pracownika. Na tym etapie o wiele częściej nasza praca skupia się na prowadzeniu spraw sądowych dotyczących nawiązania stosunku pracy, niezasadnego zwolnienia lub chociażby nadgodzin. Niewątpliwie obliguje nas to do zupełnie innego zaangażowania, gdyż tego rodzaju sprawy związane są z ogromnymi problemami na tle postępowania dowodowego. Tym samym przekonanie sędziego do racji Klienta jest sporym wyzwaniem.