Odszkodowania, prawo pracy, prawo cywilne – kancelaria prawna w Krakowie

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. świadczy usługi związane z obsługą pozaprocesową i procesową zarówno podmiotów prawa handlowego, jak i osób fizycznych. W skład zespołu Kancelarii wchodzą aplikanci radcowscy oraz radcowie prawni, specjalizujący się głównie w prawie pracy, prawie cywilnym, a także w prawie rodzinnym.

Kancelaria radców prawnych w Krakowie – jakie sprawy prowadzi

Ogromną część naszej działalności stanowi przeprowadzanie sporów sądowych związanych z prawem cywilnym, w tym sprawami rodzinnymi, prawem pracy oraz dochodzeniem odszkodowań. Obsługa prawna w tym zakresie polega na ciągłym kontakcie z Klientem, opracowaniu pism procesowych i pozaprocesowych, udziale w negocjacjach i mediacjach, a także reprezentacji przed sądami. Reprezentując naszych Klientów podejmujemy wszelkie działania, których celem jest zakończenie sporu w sposób pozasądowy, co przede wszystkim wpływa na szybkość zakończenia sprawy, jak również obniżenie wydatków powiązanych z obsługą prawną.

Kancelaria radców prawnych – doradztwo i obsługa prawna spółek

Praca Kancelarii koncentruje się także na obsłudze prawnej firm, obejmującej bieżące doradztwo i recenzowanie podejmowanych przez Klientów działań z prawnego punktu. Obsługa prawna ma głównie kompleksowy charakter. Służymy doradztwem naszym klientom na każdym polu ich działalności, co obejmuje takie obszary jak prawo administracyjne, pracy, handlowe czy podatkowe. Chcemy, by nasi Klienci czuli się pewnie powierzając nam obsługę prawną swojej spółki, dlatego skupiamy się na zapobieganiu i aktywnym reagowaniu, co pozwala niwelować wszystkie negatywne skutki prawne.