Zalety srebrnych kolczyków

Nie szukaj już więcej! Tutaj zaopatrzysz się w kolczyki

Srebrne kolczyki to bez wątpienia jedne z najczęściej kupowanych przez Polki elementów. Pasują na każdą okazję – bardzo wzniosłą i mniej formalną. Przekonajmy się w czym tkwi sekret, że są tak często wybierane oraz w jakich sklepach można je dostać.

Srebrne kolczyki – najpiękniejsze rodzaje

Srebrne kolczyki występują w rozlicznych fasonach. Najbardziej „trendy” są lekkie wkręty, które pasują na każdą okazję, są dyskretne, ale jakże wytworne. Równie popularne są wiszące kolczyki, które wspaniale podkreślają szyję. Sprzedawane jako okraszone kosztownymi kamieniami albo zupełnie proste. Dodatki zrobione ze srebra nie wywołują alergii uszu, co niejednokrotnie ma miejsce w przypadku dodatków z plastiku. Najbardziej oryginalne kolczyki uzyskano techniką przyciemniania, więc kupując je popatrzmy na cechy probiercze oraz technikę ich produkcji.

Wyczyść swoje srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki należy dokładnie czyścić i na bieżąco eliminować śniedź, żeby ciągle wyglądały doskonale. Powinno się przecierać je regularnie delikatną gąbeczką zrobioną z miłego w dotyku tworzywa, używać specjalne produkty pielęgnujące, a przeznaczone na wyjątkowe okazje kolczyki chować w szczelnych woreczkach. Nie wykorzystujmy natomiast przestarzałych metod polerowania, typu szczoteczka do zębów czy sól. Tego typu środki niezwykle naruszają elastyczną strukturę metalu szlachetnego.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Szeroki wybór kolczyków znajdziemy niewątpliwie w sklepach internetowych, które proponują ekspresowe doręczenie i przeróżne wyprzedaże. Poza tym zakupy internetowe to niezwykły komfort, który na pewno docenią w szczególności zabiegane Polki.