Wygodne i piękne kolczyki na biglach

Wszystko o kolczyki bigle

Biżuteria to nie tylko ozdobne minerały i inne materiały. Ważne są bowiem nie tylko ich projekty, ale także względy funkcjonalne – kolczyki, których nie używa się wygodnie bez wątpienia rzadko będą wyjmowane z opakowania. Z tego względu wybierając biżuterię powinniśmy dowiedzieć się, jaki typ zapięcia posiadają. Różnorodność zapięć jest naprawdę wielka – angielskie, klipsy oraz bigle. Który typ będzie najlepszym pomysłem? Dobrze między innymi postawić na kolczyki na biglach – są bowiem komfortowe i doskonale wyglądają.

Dobierz właściwe kolczyki na biglach

Kolczyki na biglach polecane są przede wszystkim dla pań o dość kanciastej twarzy – są wysokie, zatem dodają twarzy wyrazistości. Świetnie będą się również prezentowały na okrągłej twarzy – zwłaszcza, kiedy postawimy na kolczyki z biglami z długimi ozdobami. Powinniśmy jednak nadmienić, że klientki o nieco odmiennej twarzy również mogą zakładać kolczyki na biglach – wystarczy, że wybiorą właściwy wzór.

Kolczyki na biglach – kamienie

Kolczyki na biglach wytwarzane są z najróżniejszych kamieni – to zależne jest od ich ceny i wyobraźni twórcy. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się niewątpliwie kolczyki na biglach z turkusem, kryształami oraz minerałami syntetycznymi – między innymi z cyrkoniami. Jakie warto kupić? To sprawa naszych upodobań – niekiedy lepiej wypadną kolczyki z topazem, kiedy indziej dobrze zda egzamin minerał syntetyczny, zatem zakup kolczyków powinniśmy przeanalizować samemu.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]