Nieprzemijający urok srebrnej biżuterii

Chcesz zamówić biżuterię srebrną? Kliknij tutaj

Jest z ludźmi od tysięcy lat i pomimo pojawienia się różnych nowatorskich wzorów, w gruncie rzeczy mało ewoluowała. Biżuteria stale odgrywa identyczną rolę – jest swoistą dekoracją człowieka, a także umożliwia wyrażenie własnego ja. Nic więc dziwnego, że biżuterię tak samo chętnie noszą kobiety i panowie, dzieci i ich rodzice, osoby z różnych klas społecznych. Bez względu na to, które wzory lubimy, niemal zawsze biżuteria jest wykonywana z podobnych materiałów – zwykle ze srebra. Dlaczego jednak srebrna biżuteria bywa tak chętnie kupowana? Jak dbać o srebrne przedmioty, by posłużyły przynajmniej pięć dziesięcioleci?

Zalety srebrnej biżuterii

Najważniejszym atutem srebrnej biżuterii jest bez wątpienia to, że jej używanie pozwala ustrzec się różnych schorzeń. Srebro jest antyseptyczne, zatem zakładanie srebrnej biżuterii jest rekomendowane klientom, którzy niedawno przekłuły uszy. Nie możemy zapomnieć również o jego wyglądzie, który idzie w parze ze stosunkowo niskimi kosztami zakupu.

Jak troszczyć się o srebrną biżuterię

Srebro wytrzyma wiele czasu, ale powinniśmy prawidłowo je pielęgnować. Przede wszystkim nie nośmy srebrnej biżuterii, gdy pracujemy – może się ona porysować lub zmatowieć w zetknięciu z detergentami. Srebrna biżuteria powinna również być czyszczona w wodzie z alkoholem lub sokiem z cytryny. Trzeba trzymać ją w szkatułce z miękką tkaniną – unikniemy wówczas uszkodzeń.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]