Idealny prezent dla ukochanej osoby – kolczyki serca

Jeśli potrzebujesz kolczyków serc, zobacz tu

Kolczyki serduszka są jednym z najchętniej nabywanych rodzajów biżuterii dziecięcej i damskiej – można je założyć na wszelkie okazje, rewelacyjnie uwydatniają urodę, są też idealnym pomysłem na podarunek. Jakie formy kolczyków dostępne są na rynku? Z czego zazwyczaj są wykonane kolczyki serca?

Kolczyki serduszka – do szkoły i na wieczory w operze

Motyw serca jest w szerokim zakresie wykorzystywany w jubilerstwie. Jest on podłożem do projektowania kolczyków zarówno dla dzieci, jak i dla kobiet. Kolczyki serca stanowią eteryczny dodatek do licznych stylizacji. Są wytwarzane zarówno w formie kolczyków wiszących, jak i sztyftów. Ten drugi typ kolczyków jest najczęściej wybierany na swobodne okazje – nakładamy je na co dzień lub do pracy. Kolczyki sztyfty nie dominują stylizacji, tylko dyskretnie akcentują naturalne piękno właścicielki. Tymczasem długie kolczyki serduszka mogą być użyte do pozornego wyszczuplenia twarzy oraz wysmuklenia szyi. Takie kolczyki nadadzą się na spotkania z ukochanym, studniówki czy wizyty w operze i rewelacyjnie komponują się one z wieczorowymi sukniami. Kolczyki serca dla dziewczynek sprawdzą się natomiast zarówno podczas Pierwszej Komunii, jak i w szkole.

Kolczyki serca – doskonały podarunek dla ukochanej osoby

W sprzedaży można kupić kolczyki serca wyprodukowane ze srebra oraz złota. Popularnością cieszą się również kolczyki pozłacane, które są niedrogie, a zarazem wyglądają nadzwyczaj wspaniale. Zarówno kolczyki wiszące, jak i modele na sztyftach mogą być ozdobione drogimi kamieniami, przykładowo cyrkoniami, które podkreślą piękno właścicielki. U jubilerów dostępne są kolczyki serduszka w kolorze rubinowym czy lazurowym, a także modele pokryte emalią. Biżuterię ze wzorem serca można podarować w prezencie ukochanej osobie, na przykład na Dzień Babci, złote gody tudzież z wielu innych okazji. Podarowane ukochanej kobiecie – dziewczynie, partnerce albo matce, kolczyki serca będą wiecznie przypominać o łączącej was więzi, miłości oraz szacunku.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]