Dlaczego warto kupować biżuterię bezpośrednio u jubilera?

Szukasz sklepu jubilerskiego Kraków? Koniecznie powinieneś skierować się tu

Wraz z ewolucją internetu i ożywieniem rynku, zmodyfikowaliśmy również nasze nawyki związane z dokonywaniem zakupów. Dziś bardzo często wykorzystujemy możliwość zakupów w sieci. I chociaż w internecie znajdziemy nieomalże wszystko, nadal wiele artykułów warto nabywać w tradycyjnych sklepach. Biżuteria jest jedną z nich.

Zalety zakupów u jubilera

Kupno platynowego naszyjnika, pierścionka lub broszki łączy się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. W związku z tym, aby mieć pewność, iż biżuteria zaspokoi wszelkie nasze oczekiwania, najlepiej obejrzeć ją bezpośrednio w sklepie jubilerskim. Jest mnóstwo przesłanek, które uzasadniają to rozwiązanie. W trakcie zakupów w sklepie jubilerskim, szczególnie gdy planujemy kupić pierścionek zaręczynowy czy też obrączki ślubne, mamy możliwość przymierzyć biżuterię i sprawdzić jak faktycznie będzie się ona prezentować na palcu. Jeśli z kolei znajdziemy design pierścionka trafiający w nasz gust, ale będzie on zbyt ciasny albo za luźny, złotnik na nasze życzenie dopasuje go do odpowiedniego rozmiaru ewentualnie zrobi nowy. Innym atutem kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania rzetelnej pomocy złotnika. Pokaże on aktualne trendy we wzornictwie, podpowie które kamienie szlachetne będą pasować do naszej karnacji, poradzi nam jak dopasować odpowiedni kruszec, a klientom poszukującym biżuterii na prezent podpowie, co obecnie daje się z okazji imienin, ślubu czy komunii.

Inne usługi jakie świadczy złotnik?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje wyroby, ale także świadczą pomocnicze usługi. Naprawa zniszczonej biżuterii jest kluczową z nich. Jeżeli zerwał się nam łańcuszek bądź wypadł kamień z kolczyka, jubiler błyskawicznie i perfekcyjnie zreperuje go w swoim warsztacie. Gdy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto miał inny rozmiar palca, złotnik przerobi obwód takiej bransoletki. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje też na wisiorku czy pierścionku gratulacje, podziękowania, datę albo inny ważny dla nas tekst. Natomiast jeśli pragniemy obdarować kogoś wyjątkowym prezentem, ewentualnie mamy własny pomysł na pierścionek lub naszyjnik, możemy powierzyć jubilerowi wytworzenie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeżeli w mieszkaniu trzymamy niekompletną lub niepotrzebną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie działa skup metali szlachetnych.

Lokalizacja firmy:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]