Diamenty czy kolczyki z cyrkoniami?

Dowiedz się więcej o kolczykach z cyrkoniami na www.cyrkonie.com.pl

Wspaniałym podarunkiem dla wytwornej kobiety są kolczyki z cyrkoniami. Tego typu świecidełka idealnie harmonizują się z kolczykami wykonanymi ze srebra. Zobaczmy więc, jak dobierać biżuterię z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – szlachetna imitacja brylantu

Cyrkonie to sztuczne imitacje naturalnych klejnotów, wykazujące niepowtarzalne parametry optyczne. Mienią się pod wpływem światła kryształowym lśnieniem, są profesjonalnie wyszlifowane oraz pozbawione koloru. Mogą znakomicie imitować drogocenne brylanty, sprawdzają się więc jako detal zdobniczy. Produkowane są również kolorowe rodzaje cyrkonii – dzięki dodaniu stosownych domieszek można uzyskać następujące odcienie: szafirowy, bordowy, oliwkowy, brunatny. Najczęściej wyrabia się kolczyki z cyrkoniami, ponieważ nadają się na każdą okazję – jako upominek z okazji imienin lub świąt Bożego Narodzenia.

Szlachetna biżuteria i kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym szeroko wykorzystuje się cyrkonie, przede wszystkim w połączeniu ze srebrem. Te mieniące się dodatki są mocne i odporne na czynniki mechaniczne, dlatego znakomicie pasują do srebrnych pierścionków, bransoletek oraz naszyjników. W jakich sklepach dostaniemy biżuterię z cyrkoniami? Szeroki wachlarz zapewniają sklepy on-line, gdzie możemy zobaczyć niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i pierścionki w różnych wariantach i konkurencyjnych cenach. Wystarczy kilka ruchów myszką i możemy mieć wyśnioną i piękną biżuterię. Odbiorcy często zamawiają klasyczne kolczyki, ale także te obficie zdobione.