Praktyczne tabliczki informacyjne

Dowiedz się, gdzie zamówić tabliczki informacyjne, wejdź na www.poniedzialek.pl.

Tabliczki informacyjne są wyjątkowo ważne w przestrzeni miejskiej oraz w budynkach. Powodują one, że przestrzeń jest zorganizowana, a nieruchomości są bezpieczniejsze, chociaż zazwyczaj możemy nie doceniać ich roli. Zobaczmy w takim razie gdzie możemy zobaczyć tabliczki informacyjne oraz dlaczego są tak potrzebne.

Tabliczki informacyjne – umieszczane przy wejściu do biura

Najpopularniejsze tabliczki informacyjne to przede wszystkim te, które usytuowano na budynkach, takich jak bloki, obiekty użyteczności publicznej, urzędy, komisariaty policji. Sprawiają, że bezproblemowo odnajdziemy właściwy budynek. Trzeba jednak nadmienić, że tabliczki informacyjne nie znajdują się tylko na zewnątrz nieruchomości, gdyż bardzo często możemy je również dostrzec w środku. To bardzo duży zbiór znaków, które najczęściej pełnią funkcję ochronną, ale również typowo informacyjną. Takie tabliczki usprawniają znalezienie odpowiedniego biura lub osoby w ogromnych budynkach – w budynkach samorządów w przedsionku wiszą tabliczki z określeniami wydziałów. Szukasz wójta czy wydziału księgowego? Dzięki tabliczkom informacyjnym zrobisz to wyjątkowo szybko. Równie znaczące są tabliczki informacyjne z nazwiskami pracowników, które zlokalizowane są przy wejściu do biura. Nie zapominajmy, że tabliczki te mogą mieć wymienną treść.

Tabliczki informacyjne – informują gdzie znajdują się wyjścia ewakuacyjne

Pamiętajmy również o ochronie zdrowia i życia petentów – tabliczki informacyjne są wszakże narzucane przez polskie prawo. Informują gdzie znajdują się wyjścia ewakuacyjne, wyodrębniają pomieszczenia tylko dla pracowników, mówią o groźnych substancjach. Istnieje powszechny obowiązek korzystania z tabliczek informacyjnych, są także specjaliści od bezpieczeństwa i higieny pracy, którzy są odpowiedzialni za ich montowanie. Tabliczki informacyjne produkowane są z wytrzymałych materiałów (np. PCV), niejednokrotnie są fluorescencyjne i można je szybko zamontować.

Lokalizacja firmy:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]