Lizard Mobile

Skontaktuj się

Serwisy mobilne

Serwisy mobilne

Jedną z dwóch głównych gałęzi działalności Lizard Mobile jest projektowanie i wdrażanie użytecznych wersji mobilnych serwisów internetowych.

Dedykowane wersje mobilne

Wszędzie tam, gdzie statystyki odwiedzin wskazują na wzrost wejść z urządzeń mobilnych, warto zainwestować w dedykowaną wersję mobilną. Projektujemy zgodnie z metodyką user-centered design, stawiając na użyteczność i satysfakcję końcowego użytkownika. Optymalizujemy maksymalnie prostotę nawigacji, kreujemy kompleksową strategię user experience dla urządzeń mobilnych.

Dedykowane mobilne serwisy internetowe

Dedykowane mobilne wersje serwisów mogą oferować uproszczoną architekturę informacji i funkcjonalności szczególnie ważne podczas korzystania ze smartphone’ów, tabletów i innych urządzeń mobilnych.

“Stawiamy na rozwiązania mobilne nie tylko dla użytkowników indywidualnych. Rozwiązania B2B mają duży potencjał, ułatwiają pracę wielu działom firm, w których mobilność stawia codziennie nowe wyzwania. Mobilne wersje stron internetowych, zarówno tych produktowych, jak i korporacyjnych, zwiększają satysfakcję klientów z grupy docelowej, poszerzają zasięg oferty i przyspieszają komunikację z klientami. Można śmiało uznać, że mobilne serwisy internetowe mają same korzyści. Smartphone, tablet — przeglądanie Internetu za pomocą tych urządzeń wkrótce stanie się tak powszechne, jak korzystanie z Internetu na komputerach.”
— Paweł Biliński, UX Manager

Korzyści biznesowe wypływające z posiadania wersji mobilnej serwisu:

  • wyróżnienie firmy na tle konkurencji – wyznaczanie standardów w sektorach rynku,
  • zwiększenie satysfakcji użytkowników – user experience,
  • zgodność z trendami panującymi na rynku,
  • zwiększenie dostępności i zasięgu oferty firmy,
  • łatwiejsze docieranie do określonych grup docelowych.

Integrujemy systemy CMS z wersjami mobilnymi lub proponujemy dedykowane rozwiązania zarządzania treścią w oparciu o LizardCMS. Wersje mobilne, tak jak wersje klasyczne, są badane za pomocą narzędzi analitycznych — Google Analitycs lub innych. Nasze serwisy mobilne dostosowane są do każdego rodzaju urządzeń i systemów operacyjnych — zarówno dla smartphone’ów jak i tabletów.

Responsive design

W sytuacji, gdy inwestycja w dedykowany serwis mobilny, nie przyniesie w szerszej perspektywie zwrotu z inwestycji lub serwis internetowy nie wymaga implementacji dedykowanej wersji, proponujemy projektowanie responsive design.

Responsive design

Ta metodyka zapewnia odpowiednie skalowanie serwisu internetowego na każdą rozdzielczość i rodzaj urządzenia w ramach tylko jednego wdrożenia — dostosowujemy serwis do urządzeń mobilnych bez konieczności implementacji dedykowanej wersji. Dzięki responsive design czas poświęcony na zarządzanie treścią serwisu internetowego ogranicza się do minimum — zmiana treści w CMS oznacza jej dostępność dla wszystkich urządzeń mobilnych.

W ramach Lizard Media realizujemy pełne wdrożenia serwisów internetowych zgodnie z responsive design.

Oferta i zapytania ofertowe

Oferta i zapytania ofertowe