Lizard Mobile

Skontaktuj się

Rynki

Branże

Nasze usługi i produkty znajdują zastosowanie w wielu sektorach rynku. Specjalizujemy się w rozwiązaniach usprawniających komunikację i kontakt z klientem, również B2B, dlatego możemy dopasować naszą ofertę do kilku kluczowych sektorów.

Handel i sprzedaż offline

Dla firm, w których kluczowym rejonem działania jest sprzedaż poprzez rozproszoną sieć sprzedaży, polecamy wdrożenie platformy LizardSalesManager. To idealne rozwiązanie dla firm poszukujących narzędzi badania efektywności sprzedaży offline, a także scentralizowanej platformy prezentacji produktów i dynamicznego generowania ofert.

Zobacz:

Finanse

Doświadczenie w projektach bankowych pozwala nam oferować profesjonalne, stabilne i bezpieczne rozwiązania. Dbamy o user experience, cele biznesowe, pamiętając o najwyższym stopniu bezpieczeństwa aplikacji. Wdrażamy systemy udrażaniające kanały komunikacji klientów indywidualnych z bankami, firmami ubezpieczeniowymi – wszędzie tam, gdzie potrzebne jest skrócenie ścieżki kontaktu z konsultantem.

Zobacz:

eCommerce

Wspieramy sklepy internetowe we wdrażaniu mobilnych rozwiązań. Oprócz wersji mobilnych sklepów, tworzymy dedykowane aplikacje mobilne (iOS, Android, Windows Phone) ułatwiające szybkie zakupy i przeglądanie katalogów produktów offline. Rekomendujemy też szybkie kanały komunikacji z konsultantami, szczególnie tam, gdzie potrzebne jest ułatwienie klientowi dobrego kontaktu ze sklepem w sprawach zamówień i zapytań ofertowych. Nasze działania koncentrujemy na wzroście współczynnika zwrotu z inwestycji (ROI).

Zobacz:

Transport i logistyka

Dzięki sprawdzonym i stabilnym rozwiązaniom platform dedykowanych z obsługą geolokalizacji, wspomagamy firmy z sektora transportowego i logistycznego. Oferujemy mobilne produkty ułatwiające śledzenie transportu i flot.

Zobacz:

Serwisy i portale internetowe

Oferujemy pełne wsparcie portali i serwisów internetowych w kwestii rozwiązań mobilnych. Wdrażamy profesjonalne serwisy mobilne (dedykowane lub responsive), optymalizujemy treści, realizujemy testy usability. Wszędzie tam, gdzie wersja klasyczna serwisu przestaje być wystarczająca, kładziemy nacisk na użyteczne i ergonomiczne rozwiązania mobilne.

Zobacz:

Oferta i zapytania ofertowe

Oferta i zapytania ofertowe