Lizard Mobile

Skontaktuj się

O nas...

O nas

Jako Lizard Mobile wspieramy firmy w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań mobilnych. Pracujemy dla wielu sektorów rynku, w których istnieje potrzeba stosowania takich rozwiązań. Tworzymy aplikacje mobilne, mobilne serwisy internetowe, kreujemy strategie UX, wdrażamy mobilne systemy eCommerce.

Oferujemy wieloletnie doświadczenie zdobyte przy projektowaniu oraz wdrażaniu systemów webowych i mobilnych dla średnich, dużych firm i korporacji. Stawiamy na użyteczne rozwiązania zgodne z panującymi trendami projektowymi i technologicznymi. Innowacja to nasze drugie imię. Chcemy pozycjonować się jako marka specjalizująca się w użytecznych rozwiązaniach mobilnych oraz innowacyjnych produktach.

Naszą misją jest mobilność sama w sobie, wszystko co projektujemy i implementujemy, ma dać nie tylko korzyści biznesowe naszym Klientom, ale przede wszystkim ergonomię i satysfakcję końcowemu użytkownikowi.

Mobility by design.

Zespół

Zespół Lizard Mobile tworzy grupa specjalistów, pasjonatów. Wywodzimy się z agencji, firm informatycznych i telekomunikacyjnych. Dzięki doskonałemu zarządzaniu projektami, maksymalnie optymalizujemy procesy wpływające na jakość tworzonych rozwiązań i produktów.

Inicjatywy, nagrody

Od początku działalności marki staramy się wspierać inicjatywy branżowe, a nasze kluczowe realizacje zgłaszamy do konkursów.

  • Zdobyliśmy wyróżnienie w konkursie Mobile Trends Awards 2012 za serwis m.aluprof.eu w kategorii "Firma z najlepszą stroną mobilną".
  • Współpracujemy strategicznie z ICM Uniwersytetu Warszawskiego w kontekście rozwoju mobilnej wersji serwisu z numeryczną prognozą pogody. http://m.meteo.pl/
  • Znaleźliśmy się w raporcie "Marketing mobilny w Polsce" 2012/2013.
  • Wspieramy inicjatywę Warsztaty UX.

Partnerzy

  • Alfavox – spółka specjalizująca się w innowacyjnych produktach Contact Center i telekomunikacyjnych.
  • Niebezpiecznik.pl – współpraca w zakresie bezpieczeństwa aplikacji mobilnych (organizacja szkoleń).

Oferta i zapytania ofertowe

Oferta i zapytania ofertowe