Lizard Mobile

Skontaktuj się

Co oferujemy...

Lizard Media

Marka Lizard Mobile jest częścią agencji kreatywnej Lizard Media. Od 2009 roku agencja tworzy innowacyjne rozwiązania internetowe stawiając na użyteczność i spójność z panującymi na rynku trendami.

Dzięki zdobytemu w Lizard Media doświadczeniu udało się stworzyć markę, która będzie wyspecjalizowana w rozwiązaniach mobilnych. Know-how wielu sektorów rynku, doświadczenie w projektowaniu użytecznych aplikacji webowych, pozwoliło stworzyć interdyscyplinarny zespół realizujące największe mobilne wyzwania.

Lizard Media oferuje kompleksowe i efektywne rozwiązania eCommerce — a także dedykowane serwisy internetowe z systemami CMS, strategie user experience, kreacje graficzne i analitykę internetową. Wszystkie te usługi pozwalają na realizację celów biznesowych klienta oraz zwiększenie przewagi konkurencyjnej.

Nasze produkty i usługi wdrożyliśmy dla największych firm z różnych sektorów – finansów, bankowości, medycyny, przemysłu. Wśród nich znajdują się marki rozpoznawalne w skali Polski i Europy.

Więcej na:

Oferta i zapytania ofertowe

Oferta i zapytania ofertowe