Lizard Mobile

Skontaktuj się

Co oferujemy...

Aplikacje mobilne

Urządzenia przenośne oferują obecnie możliwości sprzętowe porównywalne z komputerami sprzed zaledwie kilku lat. Ten element w połączeniu z ich powszechnością i osobistym charakterem, sprawia, że aplikacje mobilne to idealny sposób na angażowanie użytkownika i rozwiązywanie jego problemów nie tylko w domu czy biurze, ale również w trakcie podróży czy codziennej interakcji z otoczeniem.

Aplikacje mobilne

Lizard Mobile pomaga swoim klientom w pełni wykorzystać możliwości urządzeń mobilnych do rozwiązywania postawionych zadań, poprzez tworzenie aplikacji łatwych w obsłudze i zgodnych z obecnymi trendami. Ponieważ każda aplikacja działa na konkretnym urządzeniu i nierzadko wchodzi w interakcję z innymi aplikacjami lub samym systemem operacyjnym, nasz zespół przywiązuje dużą uwagę do spójności odczuć użytkownika, w kontekście elementów, które są mu już znane. Nawigacja, gesty, reprezentacja wizualna czy integracja z systemem to tylko niektóre czynniki w znaczący sposób wpływające na user experience.

Lizard Mobile projektuje i wdraża:

 • aplikacje natywne dla systemu Android,
 • aplikacje natywne dla systemu iOS (iPhone, iPad, iPod),
 • aplikacje natywne dla systemu Windows Phone,
 • aplikacje wieloplatformowe przy użyciu popularnych frameworków, takich jak Marmalade, Titanium, RhoMobile czy PhoneGap,
 • w pełni interaktywne prototypy aplikacji mobilnych,
 • strategie user experience aplikacji mobilnych.

Wykorzystując unikalne możliwości smartfonów czy tabletów, współcześnie aplikacje mobilne są w stanie znacznie zredukować czas wymagany od użytkownika na wykonanie konkretnych zadań. Dostępne sensory czy integracja z aplikacjami webowymi, sprawiają, że wiele zadań w rzeczywistości nie wymaga od użytkownika częstych i precyzyjnych interakcji.

Pomagamy klientom identyfikować elementy projektowanych rozwiązań, które znacząco wspomagają użytkowników aplikacji w wykonywaniu ich zadań i realizacji ich potrzeb.

Dlaczego warto inwestować w mobile?

Powszechny dostęp do Internetu zarówno poprzez sieci WiFi, jak również infrastrukturę telekomunikacyjną, sprawił, że konsumpcja treści i komunikacja stała się znacznie łatwiejsza. Bezpośrednie strumieniowanie video lub audio pomiędzy urządzeniami nie napotyka już ograniczeń technologicznych. Utrzymywanie kontaktu z innymi osobami czy rejestrowanie osobistych doświadczeń stało się bardziej spontaniczne i znacznie bogatsze. Wykorzystanie współczesnych możliwości multimedialnych może znacznie usprawnić relacje pomiędzy firmami, a ich użytkownikami ich usług. Przykłady zastosowań:

 • multimedialne centrum kontaktów z klientami zintegrowane z Contact Center firmy,
 • video monitorowanie obiektów,
 • centrum e-learningowe z możliwością prezentacji one-to-many,
 • serwowanie materiałów wideo w zależności od lokalizacji i wykonywanego zadania (np. w trakcie szkoleń pracowników).
 • posiłkowanie się obecnym położeniem urządzenia do sugerowania pobliskich miejsc zainteresowań (geolokalizacja).

Nasz zespół wspomaga klientów w projektowaniu komunikacji nie tylko z ich usługami webowymi cz innymi urządzeniami mobilnymi, ale również elementami dedykowanymi, np. słuchawkami telefonicznymi Bluetooth, zewnętrznymi sensorami czy aparatami.

Przewaga aplikacji nad rozwiązaniami webowymi

Przewagą aplikacji mobilnych nad mobilnymi serwisami, oprócz ściślejszej integracji z urządzeniem i użytkownikiem, jest przede wszystkim wydajność. Natywne rozwiązania są w stanie w skuteczny sposób zaprezentować złożone treści graficzne i błyskawicznie reagować na interakcję użytkownika. Wykorzystanie dedykowanych elementów sprzętowych systemu do generowania obrazu, pozytywnie wpływa nie tylko wpływa na płynność działania aplikacji, ale również na zużycie energii, tak bardzo istotne w przypadku rozwiązań wykorzystywanych w ruchu.

Co najważniejsze, nasz zespół doradza swoim klientom, które z wielu dostępnych technologii najskuteczniej wspomogą realizację ich celów biznesowych.

Oferta i zapytania ofertowe

Oferta i zapytania ofertowe